Vítáme tě ve hře Agent 2021

Tvým úkolem je nalézt tajné schránky v Sezimově Ústí s nápovědami a na základě nich získat heslo. To pak napíšeš do ověřovače a obratem zjistíš, zda je heslo správně či nikoli. Pořadí úspěšných agentů bude postupně zveřejňováno. Nejlepší agenti z řad našeho oddílu obdrží odměnu! Hra probíhá do 7.3.2021 do 19:59 hod.

Hru můžeš podniknout kdykoliv, najednou či postupně, a to sám/sama, s rodiči nebo kamarády atp. O vyluštění hesla by se ale měl každý pokusit sám, těm nejmladším samozřejmě mohou pomoci rodiče. Počet tajných schránek je 25, některé nápovědy se opakují, některé jsou použity pouze jednou. Čím vzdálenější místo, tím kvalitnější nápověda ...? Nápovědy nech, prosím, na místě i pro ostatní agenty. Některá schránka může být během hry poškozena či poničena, snad jich zbyde dost na vyluštění hesla. Hraje se fair play, vzájemná výměna nápověd (a samozřejmě i hesla) je považována za podvod.

Heslem je jedno slovo, a to podstatné jméno v 1. pádě jednotného čísla. Do ověřovače jej vlož velkými písmeny.

OVĚŘOVAČ

Mapa a popis uložení tajných schránek s nápovědami: KE STAŽENÍ

Pokud nemáš možnost si instrukce a mapu vytisknout, vyzvedni si je ve schránce v areálu (není třeba překonávat plot, je dostupná zvenku). Pokud by nalezení hesla bylo pro vícero hledačů příliš obtížné, budou doplněny další nápovědy.

Příjemnou zábavu přeje Ježek

P.S.: Pokud při hledání tajných schránek pořídíš nějaké fotky, bude skvělé, když je pošleš, abychom je měli do oddílové fotogalerie.