Sobota 17. prosince - Vánoční

05.12.2016 09:45

V sobotu 17. prosince se koná poslední oddílová akce roku 2016, a to Vánoční schůzka. Ta má několik částí, pokud se nemůžeš (či nechceš) zúčastnit všech, přijď alespoň na tu večerní.

Sejdeme se v 13:30 hod. v klubovně, kterou i se stromkem ozdobíme a připravíme na večer. Okolo 15:00 hod. se vydáme na krátkou výpravu do lesa, kde přichystáme i něco pro zvířátka. Poté se vrátíme do klubovny, navečeříme (každý vlastní večeři) a po večeři bude od 18:00 hod. následovat Vánoční besídka, na kterou můžeš vzít pár drobných dárečků pro ostatní (nic kupovaného, ale spíš vlastnoručně vyrobeného). Důležité je mít připravenu nějakou básničku, písničku, scénku či jinou kratochvíli.

Ve 20:30 hod. bude ukončena vlastní besídka, a to bude závěr akce pro benjamínky, prvňáčky a dále pro všechny ty, kteří nebudou v klubovně přespávat.

Pro ostatní pokračuje akce dalším programem. V klubovně pak přespíme a v neděli dopoledne okolo 10:00 hod. bude rozchod do domovů.

Nezapomeň si kroj (ti co nemají, tak alespoň oddílové tričko), hrneček, dále nějaké cukroví, večeři, hudební nástroj, baterku, dobrou náladu a jiné nezbytnosti (petardy a rachejtle) či příjemnosti. Přespávači nezapomenou věci na spaní.

Na odpolední výpravku je vhodné přinést i nějakou maličkost pro lesní zvěř (jablko, mrkev, kaštany apod.).


Na všechny se těší JUAEVS