1.-3. května - Údolí skal / vícedenní výprava

29.04.2015 21:24

US-2015.pdf (283712)

 

Tradiční oddílová akce při některém z víkendových úplňků. Výprava do Údolí skal a pokud bude nějaký adept, tak slibový obřad.  

Víkend by měl být sice o trochu chladnější ale pouze s nějakou přeháňkou, spí se pod střechou, takže pohoda. Na programu budou hry, výprava do okolí apod.

Na výpravu vyrazíme v pátek odpoledne, sraz na vlakové zastávce v SÚ v 16.00 hod. (odjezd vlaku v 16.19 hod.), návrat v neděli v 14.58 hod. do Tábora (v 15.19 hod. do SÚ).

Sebou vše nezbytné na vícedenní výpravu věci na spaní (spacák, karimatku, oblečení), vhodné oblečení a obuv, 150,- Kč, KPZ, baterku, hygienické potřeby, pití, jídelní potřeby a to, bez čeho se neobejdete (starší i Stezku). K tomu též oddílové tričko a skautský kroj. Pokud jsem na něco zapomněl, nezapomeňte vy …

Jídlo: Tentokrát si zopakujeme Živánskou, ta bude v sobotu k večeři. ostatní jídlo si každý zajišťuje sám popř. dohromady s někým. jde o páteční večeři, sobotní a nedělní snídani a sobotní a nedělní oběd s tím, že k přípravě jídla lze využít kamna ve srubu či venkovní ohniště, sobotní oběd počítejte cestovní. Potřeby na Živánskou: plátek masa (vepř. nebo kuř.), špekáček, 2 brambory, kousek špeku, sůl, pepř a na zajedení chléb (alobal vezmeme). 

Jedeme vlakem, takže mějte sebou jen tolik věcí a tak v batohu sbaleny, abyste s nimi mohli dojít od vlaku až do Údolí = 3,5 km!

Neváhejte, další vícedenní výprava v tomto pololetí už je jen v červnu stavění …